Ubezpieczenie na Życie

 

Ubezpieczenia Grupowe – obejmują ochronę życia i zdrowia pracowników zakładów pracy oraz osób bliskich (współmałżonka, partnera życiowego i dzieci).

Elastyczna konstrukcja produktu pozwala na dopasowanie zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb, danej grupy pracowników. Świadczenia wypłacane  z tytułu umowy ubezpieczenia nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym oraz podatkiem od spadków i darowizn.

Ubezpieczenia indywidualne – zapewniają ochronę ubezpieczeniową osobie ubezpieczonej i jego rodzinie. W zależności od potrzeby, możesz skorzystać z:

  • Ubezpieczenia na życie i zdrowie – tzw. Pakiet Bezpieczeństwa – obejmującym życie oraz zdrowie ubezpieczonego (np. pobyt w szpitalu, wystąpienie ciężkiej choroby, operację chirurgiczną czy trwały uszczerbek, np. złamanie, skręcenie, ale także urodzenia czy zgony)
  • Ubezpieczenia NNW dla osób, które dużo podróżują – tzw. Aktywne Życie – ze składką jednorazową roczną 100 zł lub 180 zł i wysokimi świadczeniami z tytułu zgonu ubezpieczonego,
  • Ubezpieczenia pod kredyt – tzw. Wysoka Ochrona – z możliwością cesji na bank oraz umowami dodatkowym z tytułu ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu czy nieszczęśliwego wypadku,
  • Ubezpieczenia od wystąpienia choroby śmiertelnej i choroby nowotworowej – tzw. Spokojne Życie – która pozwala na wypłatę 90% sumy ubezpieczenia w formie jednorazowej wypłaty wolnej od podatku, na wybrany cel (np. leczenie)

W momencie kiedy „świat wali Ci się na głowę”, Twoje ubezpieczenie pozwoli zmierzyć się z nową rzeczywistością!

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. (63) 244 63 21 (63) 244 63 15

Likwidacja szkód

umożliwiamy Ci likwidację
szkód na cztery
różne sposoby

Zobacz więcej

NASZE PLACÓWKI

sprawdź listę naszych
agentów terenowych
i agencji

Zobacz więcej

UNIQA BONUS CLUB

Bądź lojalnym klientem
UNIQA - naprawdę warto.
Sprawdź, co przygotowaliśmy

Zobacz więcej

Kariera

zapraszamy do
współpracy z firmą
UNIQA

Zobacz więcej


projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe